رویداد

از نخبگان جوان سراسر كشور دعوت می‌کنیم که ایده‌های نوآورانه خود را برای بهبود وضعیت اقتصادی و فضای کسب و کار کشور با ما به اشتراک بگذراند. برگزیدگان و طرح‌های خلاقانه، از حمایت ویژه وزارت اقتصاد بهره‌مند خواهند شد. براي كسب اطلاعات بيشتر می‌توانید به سايت econet.mefa.ir مراجعه فرماييد. 

اكونت نخستين شبكه تعاملي نخبگان جوان اقتصاد ايران

استان لرستان به عنوان یکی از زرخیزترین استانهای کشور دارای ظرفیت و پتانسیل های فراوان در تمامی بخش ها و زیر بخشهای اقتصادی است. این استان برای رونق دهی به اوضاع اقتصادی، ایجاد اشتغال و دستیابی به رشد وتوسعه اقتصادی با مشکل کمبود منابع روبه رو است.
با توجه به محدودیت های شدید مالی دولتی و با توجه به اشباع سرمایه گذاری در کشورهای پیشرفته صنعتی که نرخ بازده سرمایه گذاری در این کشورها را به حالت نزولی درآورده است، سرمایه گذاران همواره در صدد جستجو و بهره جویی از فرصت های سرمایه گذاری با بازده بیشتر هستند. مطالعات نشان داده است که ایرانیان خارج از کشور غالباً جزء اقشار کارآفرین  و نخبه به حساب آمده و منبع بالقوه عظیمی برای سرمایه گذاری در داخل کشور به حساب می آیند.
دومین کنفرانس بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری در استان قصد دارد با دعوت از کارآفرینان، سرمایه گذاران و دانشمندان عرصه کسب و کار، فرصت ها و ظرفیت های جذاب سرمایه گذاری در لرستان را معرفی نموده و ضمن تشویق و تحریک سرمایه گذاران به مشارکت در پروژه های متنوع اقتصادی، یک منبع دانش ارزشمند به عنوان بانک اطلاعاتی در این زمینه فراهم آورد.

سایت جدید مرکز سرمایه گذاری استان لرستان با همکاری مرکز سرمایه گذاری استان و شرکت هدی رایانه زاگرس افتتاح گردید.