خبر

بازدید "دکتر محمد نهاوندیان" از یک شرکت دانش بنیان در خرم آباد

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی لرستان ؛ نهاوندیان در این دیدار در جریان فعالیت های این شرکت دانش بنیان و گروه استارتاپی قرار گرفت.
وی بر لزوم حمایت از این شرکت ها و توسعه فعالیت های آنها به منظور ترویج شرکت های دانش بنیان و ایجاد فرصت های شغلی تاکید کرد.
معاون اقتصادی رئیس جمهوری درخصوص مشکل این شرکت برای صادرات محصول گفت: شما صادرکننده خدمات هستید و ارز در اختیار خودتان است؛ چنانچه از نظر تامین ارز صادراتی مشکل داشتید، دولت حمایت می کند.

دکتر نهاوندیان: حمایت از نخبگان وظیفه دولت است.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ارستان ؛معاون اقتصادی  رییس جمهوری درجلسه نشست با فعالان اقصادی ،فرهنگی و اجنماعی استان که در اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد گفت: برای اشتغال روستایی یک ونیم میلیارد دلار در نظر گرفته شده که بخشی از آن برعهده صندوق کارآفرینی امید است و لرستان باید از این ظرفیت استفاده کند و به تکیمل طرح ها سرعت بخشد.
وی ادامه داد: طرح بازآفرینی شهری مورد تاکید رییس جهموری بوده که در آن نگاه محله محور اشتغال زایی، رونق افزایی و توجه به بخش خصوصی مد نظر است.

بازدید هوایی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایه دستی و گردشگری از برخی از چاذبه های طبیعی استان

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر مونسان، از پل تاریخی کشکان دوره چگنی ، دریاچه گهر دورود و آبشار بیشه خرم آباد و مسیر گردشگری سد حوضیان الیگودرز به صورت هوایی بازدید کرد.

سمینار آموزشی تامین مالی استارتاپ ها و شرکت های نوبنیان. خرم آباد- لرستان

سمینار آموزشی تامین مالی استارتاپ ها و شرکت های نوبنیان توسط جناب دکتر پیمان مولوی، بنیان گذاز آکادمی مولوی در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی برگزار شد.

روایتی از جزئیات نفتی و مالی بسته پیشنهادی اروپا به ایران

پایگاه هفته نامه مثلث مدعی شد در بسته برجامی پیشنهادی اروپا به ایران، اروپا خرید یک میلیون بشکه نفت ایران را تضمین خواهد کرد و در قبال آن از کانال مشخصی به ایران ارز پرداخت خواهد کرد. هم چنین اروپا پذیرفته است که میزان 10 میلیارد دلار در ایران سرمایه گذاری کند. 

این بسته پیشنهادی قرار است در هفته آینده به صورت رسمی و رسانه ای اعلام شود.

با همت مرکز خدمات سرمایه گذاری لرستان، جلسه ی مشترک رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرعامل مجتمع کشت و صنعت و گردشگری لرستان برگزار شد

این جلسه به منظور امضا تفاهم نامه دو مجموعه در جهت ساخت و راه اندازی مراکز تحقیقاتی دارویی و درمانی در مجتمع کشت و صنعت برگزار شد این نشست در سازمان اقتصاد و دارایی استان با حضور ماندگار مرادی فردی مدیرکل اداره اموراقتصادی و دارایی لرستان، دکتر کوروش ساکی ریاست علوم پزشکی لرستان و معاونین وی در حوزه  غذا و دارو، توسعه، درمان اجتماعی و  تحقیقات و فناوری دانشگاه، مشاور رئیس دانشگاه در امور بهداشت همچنین دکتر سرچشمه پور بعنوان نماینده مجتمع کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا لرستان حضور داشتند

کارگاه آموزشی روشهای تأمین مالی و خطوط اعتباری بین‌المللی و فاینانس

  کارگاه آموزشی در محل دفتر معاون اقتصادی و توسعه استانداری لرستان برگزار گردید. در این کارگاه جناب آقای امیری اظهار داشت در کشور رویکرد دولت علاوه بر استفاده حداکثری از توان فنی داخلی کشور، بر بهره‌مندی از سرمایه‌گذاری خارجی می‌باشد.

نهمین نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش

چهارمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور KishINVEX 2017  در جزیزه زیبای کیش برگزار می گردد محل و زمان برگزاری مراسم افتتاحیه رویداد KishINVEX 2017 در مرکز همایشهای بین المللی کیش ٬ سالن خلیج فارس
دو شنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ می باشد.

در این همایش استان لرستان دارای یک پاویون اختصاصی به منظور معرفی فرصت های سرمایه گذاری این استان می باشد.

گزارش تصویری اولین نشست ستاد سرمایه گذاری خارجی

اولین نشست ستاد سرمایه گذاری خارجی استان لرستان در محل استانداری لرستان تشکیل شد.

این جلسه با حضور آقایان بازوند استاندار لرستان، غضنفری معاونت اقتصادی استاندار، اصلانی معاونت توسعه و عمران، ماندگار مرادی فرد، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی لرستان، علی هادی چگنی رئیس سازمان برنامه ریزی و بودجه لرستان، محمد رضا صفی خانی مدیرکل صعنت، معدن و تجارت استان لرستان و سایر مدیران ارشد استانی به منظور تشکیل ستاد سرمایه گذاری خارجی در استان لرستان برگزار گردید.

گزارش تصویری همایش مدیریت مذاکرات اقتصادی و بین المللی

برگزاري كارگاه آموزشي مديريت اقتصادي و بين المللي توسط اداره كل امور اقتصادي و دارايي و اتاق بازرگاني استان لرستان با حضور دكتر علي ماروسي مدير مركز حقوق و داوري لاهه