خبر

با همت مرکز خدمات سرمایه گذاری لرستان، جلسه ی مشترک رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مدیرعامل مجتمع کشت و صنعت و گردشگری لرستان برگزار شد

این جلسه به منظور امضا تفاهم نامه دو مجموعه در جهت ساخت و راه اندازی مراکز تحقیقاتی دارویی و درمانی در مجتمع کشت و صنعت برگزار شد این نشست در سازمان اقتصاد و دارایی استان با حضور ماندگار مرادی فردی مدیرکل اداره اموراقتصادی و دارایی لرستان، دکتر کوروش ساکی ریاست علوم پزشکی لرستان و معاونین وی در حوزه  غذا و دارو، توسعه، درمان اجتماعی و  تحقیقات و فناوری دانشگاه، مشاور رئیس دانشگاه در امور بهداشت همچنین دکتر سرچشمه پور بعنوان نماینده مجتمع کشت و صنعت و گردشگری فجر صفا لرستان حضور داشتند

کارگاه آموزشی روشهای تأمین مالی و خطوط اعتباری بین‌المللی و فاینانس

  کارگاه آموزشی در محل دفتر معاون اقتصادی و توسعه استانداری لرستان برگزار گردید. در این کارگاه جناب آقای امیری اظهار داشت در کشور رویکرد دولت علاوه بر استفاده حداکثری از توان فنی داخلی کشور، بر بهره‌مندی از سرمایه‌گذاری خارجی می‌باشد.

نهمین نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش

چهارمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور KishINVEX 2017  در جزیزه زیبای کیش برگزار می گردد محل و زمان برگزاری مراسم افتتاحیه رویداد KishINVEX 2017 در مرکز همایشهای بین المللی کیش ٬ سالن خلیج فارس
دو شنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ می باشد.

در این همایش استان لرستان دارای یک پاویون اختصاصی به منظور معرفی فرصت های سرمایه گذاری این استان می باشد.

گزارش تصویری اولین نشست ستاد سرمایه گذاری خارجی

اولین نشست ستاد سرمایه گذاری خارجی استان لرستان در محل استانداری لرستان تشکیل شد.

این جلسه با حضور آقایان بازوند استاندار لرستان، غضنفری معاونت اقتصادی استاندار، اصلانی معاونت توسعه و عمران، ماندگار مرادی فرد، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی لرستان، علی هادی چگنی رئیس سازمان برنامه ریزی و بودجه لرستان، محمد رضا صفی خانی مدیرکل صعنت، معدن و تجارت استان لرستان و سایر مدیران ارشد استانی به منظور تشکیل ستاد سرمایه گذاری خارجی در استان لرستان برگزار گردید.

گزارش تصویری همایش مدیریت مذاکرات اقتصادی و بین المللی

برگزاري كارگاه آموزشي مديريت اقتصادي و بين المللي توسط اداره كل امور اقتصادي و دارايي و اتاق بازرگاني استان لرستان با حضور دكتر علي ماروسي مدير مركز حقوق و داوري لاهه

همایش توسعه همکاری لرستان و بلغارستان

ریسک سرمایه‌گذاری در لرستان پایین‌ترین حد ممکن است
همایش توسعه همکاری‌های اقتصادی لرستان و بلغارستان صبح سه‌شنبه در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی لرستان برگزار شد.

ستاندار لرستان در این همایش با اشاره با اینکه ایران و بلغارستان به واسطه‌ی ورزش وزنه‌برداری هم رقیب هم بوده‌اند و هم رفیق هم، اظهار داشت: می‌توانیم اشتراکات فرهنگی اجتماعی را زمینه‌ساز توسعه‌ی روابط اقتصادی قرار دهیم.

مراسم بزرگداشت ارتحال بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران- مصلي الغدير

مردم ولایتمدار و انقلابی استان لرستان در شهرهای مختلف این استان در آئین‌های ویژه سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) بنیان‌گذار انقلاب اسلامی حضوری پرشور داشتند.

آئین‌های ویژه سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در همه شهرهای استان لرستان برگزار شد و مردم ولایی این استان بار دیگر با حضور گسترده خود در این آئین‌ها با آرمان‌های بلند ولایت تجدید پیمان کردند.

پیام تسلیت به مناسبت رحلت جانسوز رهبر بزرگ انقلاب امام خمینی (ره)

ماتم درعزای والامردی که در سایه مردانگی و تدبیرش هویت پنهان خویش را باز یافتیم. خرداد، ماه اندوه است. اندوه فراق مرزبان حماسه و ایثار. مردی که ستایش تمام عصرها و نسل ها را در پیشگاه خویش برانگیخته است. خرداد، ماه اشک و آه است. در وداع مردی که با آمدنش شب های تاریک و بی ترانه ما را به صبح دل انگیز و سپید رهایی مبدّل ساخت. آری او، مرد تنهای صحنه های آتش و خون، پاکمردی از بیشه عدالت و ایمان، و آزاد مردی بی مانند در جهان معاصر بود که آزاد مردان عالم از شمیم نفس های گرمش، به زندگی سلام گفتند.
 

حضور سرمایه گذار خارجی در استان لرستان

با دعوت و هماهنگی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان لرستان سرمایه گذاران خارجی وارد استان لرستان شدند.
با همکاری سازمان سرمایه گذاری و اداره کل امور اقتصادی و دارایی با دعوت از یک شرکت سرمایه گذاری یونانی برای بازدید از پروژه ها و پتنسیل های سرمایه گذاری استان لرستان دعوت به عمل آورد.
.
این شرکت با سابقه بیش از 2 دهه فعالیت در امور سرمایه گذاری، یکی از معتبر ترین شرکت های خدمات سرمایه گذاری در اروپا است که بیش از 70 پروژه در زمینه های مختلف در شرق اروپا و بخشی از آسیا اجرا و به بهربرداری رسانده است